Czym jest ukryta kraina?

Czym jest ukryta kraina?

Wyobraźcie sobie, że macie magiczną różdżkę, dzięki której otworzycie tajemne przejście do Ukrytej Krainy - sekretnego miejsca dla dzieci, pełnego zaczarowanych zwierząt, magii i zabawy.

Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci i ich rodziców zlokalizowana w okolicach Portu Pasażerskiego w Kołobrzegu, w której na ponad 400m2 znajduje się świat pełen magii. Dzięki magicznej różdżce, którą otrzymacie będziecie w stanie ożywić ten świat i poznać bliżej postacie w nim mieszkające.
W naszej Krainie mieszkają m.in. zabawny Pan Wiewiór, olbrzymi 5 metrowy krokodyl Zębuś, rozmaite wróżki, skrzaty i krasnale.

W Ukrytej Krainie za każdym rogiem czeka Cię przygoda z magiczną różdżką w dłoni.

Zapraszamy dzieci i dorosłych do Ukrytej Krainy, gdzie marzenia się spełniają. Ukryta Kraina to wyjątkowa atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu - doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki.

Atrakcje Ukrytej krainy

Magiczna różdżka

Ma ona niezwykłą moc. To dzięki niej będziecie w stanie zaczarować różne postacie w Ukrytej Krainie i wejść z nimi w interakcje. To ona potrafi zmieniać kolor chmur, otwierać tajemne przejścia i drzwi. Różdżka pomoże Wam odnaleźć drogę gdy się zgubicie w trakcie wędrówki po zakamarkach Ukrytej Krainy.
Dzięki magicznej różdżce oraz zaklęciu "Hokus Pokus, Abrakadabra" staniecie się Czarodziejami i nabędziecie moc prawdziwych Magów!

Interaktywne postacie

Ukrytą Krainę zamieszkuje wiele przedziwnych i zabawnych stworzeń. Mieszka w nim m.in. Pan Wiewiór, który uwielbia masło orzechowe, z kolei Pani Mysz zaprosi was na filiżankę herbatki a Dzika Małpka spłata Wam małpie figle. Są tu również krasnale, wróżki i ogromny 5 metrowy krokodyl Zębuś z bolącym zębem.
Dzięki posiadaniu magicznej różdżki będziecie w stanie je wszystkie ożywić i poznać bliżej.

Żywe zwierzęta

Naszą krainę zamieszkuje także wiele niezwykłych żywych stworzeń m.in. zaczarowane i niezwykle przyjaźnie nastawione do ludzi białe króliki miniaturki "Baranki", prehistoryczne aksolotle - wodne smoki, złote rybki, ślimaki olbrzymy Achatina czy gekony lamparcie.
Odwiedź Ukrytą Krainę i poznaj mieszkające w nim stworzenia traktując wizytę jako świetną zabawę a jednocześnie żywą, ciekawą lekcje biologii.

Zaczarowany świat

Na ponad 400m2 powstał magiczny świat pełen przygód i niespodzianek dla całej rodziny. Zabawa polega na zwiedzaniu zaczarowanego świata Ukrytej Krainy z różdżką w dłoni i poznawaniu jej mieszkańców. Czekają na Was liczne zakamarki, tajemne przejścia czy niezwykłe ścieżki z wieloma niespodziankami.
Jesteście gotowi na odkrywanie zaczarowanego świata?

Wspólna zabawa

Poznawanie Ukrytej Krainy w Kołobrzegu, razem ze swoim dzieckiem to doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki. Zachęcamy rodziców do odegrania roli przewodników w trakcie podróży przez nasz zaczarowany świat oraz zachęcania dziecka do eksploracji, tłumaczenia i zwracania uwagi na szczegóły.

Kołobrzeg z dzieckiem? Poznaj z dzieckiem Ukrytą Krainę - wyjątkową atrakcje dla dzieci.

Aktualności

Obejrzyj filmik z Ukrytej Krainy

02.10.2018
Czy widziałeś już filmik z Ukrytej Krainy? Jeśli, nie to koniecznie obejrzyj :)

Godziny otwarcia Grudzień 2018

06.02.2018

Drodzy Goście,

W okresie Bożego Narodzenia i Sylwestra, Ukryta Kraina jest otwarta następująco:

17.12. - ZAMKNIĘTE

18.12. - ZAMKNIĘTE

Czytaj więcej

Odwiedź również inne atrakcje

06.02.2018

Zapraszamy do odwiedzenia również Muzeum 6D oraz Miasto Myszy w Kołobrzegu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.muzeum6d.pl oraz www.miastomyszy.pl

Gdzie nas szukać?

Ukryta Kraina znajduje się 10 metrów od schodów i głównej ulicy prowadzącej do portu czyli ul. Towarowa. 100m od Latarni (Port Pasażerski)

Kołobrzeg z dzieckiem

Odwiedź również Miasto Myszy Muzeum 6D