CENY BILETÓW:

Bilet normalny: 21 zł/osoba
Bilet ulgowy: 18 zł/osoba (dzieci do lat 15)
Bilet rodzinny: 18 zł/osoba (bilet przeznaczony dla osób z minimum 1 dzieckiem)
Bilet grupowy: 15 zł/osoba (powyżej 15 osób do 15 roku życia. 1 Opiekun gratis)

WAŻNE INFORMACJE:
Dzieci poniżej 3 lat - bezpłatnie. Nie dotyczy grup.

* Średni czas zwiedzania Ukrytej Krainy wynosi 30-45 minut (w zależności od Państwa)
** Płatność możliwa wyłącznie gotówką lub kartą płatniczą VISA/Mastercard.
*** Ze względu na charakter naszego miejsca nie ma możliwości poruszania się po Ukrytej Kranie z wózkiem dziecięcym. W przypadku zwiedzania z dziećmi poniżej 3 roku życia wózek może zostać "zaparkowany" przy stanowisku kasy. Niemowlaki mogą zwiedzać Ukrytą Krainę będąc na rękach Opiekuna.
**** Osoby niepełnosprawne: ze względu na specyfikę Ukrytej Krainy (przejścia po pieńkach, schody, mostki itd.) nie ma możliwości poruszania się po Ukrytej Krainie wózkiem inwalidzkim. W przypadku osób z niepełnosprawnością ruchową prosimy mieć to na uwadze.
***** Toaleta: Najbliższa toaleta ogólnodostępna (bezpłatna) znajduje się 200m od Ukrytej Krainy przy Latarni Morskiej. Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na specyfikę naszego miejsca - labirynt z komnatami, nie ma możliwości podczas zwiedzania skorzystania z wc.
****** Bilet rodzinny dotyczy osób z dziećmi do 15 roku życia.
******* Nie prowadzimy rezerwacji dla gości indywidualnych. Rezerwacja jest przeznaczona jedynie dla grup zorganizowanych.


Zapraszamy dzieci i dorosłych do Ukrytej Krainy, gdzie marzenia się spełniają. Ukryta Kraina Kołobrzeg to wyjątkowa atrakcja dla dzieci - doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki.