CENY BILETÓW:

Bilet normalny: 21 zł/osoba
Bilet ulgowy: 18 zł/osoba (dzieci do lat 15)
Bilet rodzinny: 18 zł/osoba (bilet przeznaczony dla osób z minimum 1 dzieckiem)
Bilet grupowy: 15 zł/osoba (powyżej 15 osób do 15 roku życia. 1 Opiekun gratis)

WAŻNE INFORMACJE:
Dzieci poniżej 3 lat - bezpłatnie. Nie dotyczy grup.

* Średni czas zwiedzania Ukrytej Krainy wynosi 30-45 minut (w zależności od Państwa tempa zwiedzania)
** Płatność możliwa wyłącznie gotówką lub kartą płatniczą VISA/Mastercard.
*** Ze względu na charakter naszego miejsca nie ma możliwości poruszania się po Ukrytej Kranie z wózkiem dziecięcym. W przypadku zwiedzania z dziećmi poniżej 3 roku życia wózek może zostać "zaparkowany" przy stanowisku kasy. Niemowlaki mogą zwiedzać Ukrytą Krainę będąc na rękach Opiekuna.
**** Osoby niepełnosprawne: ze względu na specyfikę Ukrytej Krainy (przejścia po pieńkach, schody, mostki itd.) nie ma możliwości poruszania się po Ukrytej Krainie wózkiem inwalidzkim. W przypadku osób z niepełnosprawnością ruchową prosimy mieć to na uwadze.
***** Toaleta: Najbliższa toaleta ogólnodostępna (bezpłatna) znajduje się 200m od Ukrytej Krainy przy Latarni Morskiej. Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na specyfikę naszego miejsca - labirynt z komnatami, nie ma możliwości podczas zwiedzania skorzystania z wc.
****** Bilet rodzinny dotyczy osób z dziećmi do 15 roku życia.
******* Nie prowadzimy rezerwacji dla gości indywidualnych. Rezerwacja jest przeznaczona jedynie dla grup zorganizowanych.


Regulamin Ukrytej Krainy:  
Regulamin Ukrytej Krainy przy ul. Obrońców Westerplatte 18E w Kołobrzegu (zwany dalej Regulamin) został stworzony dla zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z obiektu jakim jest Ukryta Kraina. Priorytetem Ukrytej Krainy jest dbałość o miłe i bezpiecznie spędzony czas przez naszych Klientów.      
1. Obiekt "UKRYTA KRAINA" przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 16 rok życia. Osoby poniżej tego wieku mogą zwiedzać nasz obiekt tylko pod opieką osoby pełnoletniej.
2. Kamery transmitujące obraz służą do nadzorowania przebiegu przejścia oraz zapewnieniu bezpieczeństwa. Materiały te nie będą wykorzystywane w innych celach.  
3. Na terenie obiektu kategorycznie zabrania się:  a) palenia tytoniu i używania ognia,  b) spożywania alkoholu,  c) niszczenia oraz zabierania rekwizytów.  
4. Korzystanie z obiektu nie jest zalecane :  a) kobietom w ciąży  b) osobom z zaburzeniami ruchu i równowagi  c) osobom z chorobami układu krążenia i serca  d) osobom cierpiącym na lęk przed ciemnymi i małymi pomieszczeniami  e) osobom cierpiącym na epilepsję  f) osobom z innymi przeciwwskazaniami zdrowotnymi.  
5. Nie obsługujemy osób będących pod wpływem :  a) alkoholu  b) narkotyków  c) innych środków odurzających  
6. Obsługa Ukrytej Krainy nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.  
7. Ukryta Kraina nie odpowiada za wypadki spowodowane nie przestrzeganiem regulaminu i nie stosowaniem się do zaleceń obsługi.  
8. Osoby nie stosujące się do niniejszego regulaminu mogą zostać pozbawione prawa do dalszego korzystania z atrakcji obiektu.  
9. Płatność dokonywana jest gotówką lub kartą przed wejściem do Ukrytej Krainy.  
10. Płatność za bilet jest równoznaczny jest z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.  
11. Przychodząc do Ukrytej Krainy prosimy o zabranie ze sobą dużo uśmiechu i dystansu do świata.  
Życzymy dobrej zabawy!     


Zapraszamy dzieci i dorosłych do Ukrytej Krainy, gdzie marzenia się spełniają. Ukryta Kraina Kołobrzeg to wyjątkowa atrakcja dla dzieci - doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki.

Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć w Kołobrzegu? A może po prostu szukałeś atrakcje Kołobrzeg? Odwiedź już dziś naszą krainę z całą rodzinę i odkryj Kołobrzeg z innej strony.