Czym jest ukryta kraina?

Czym jest ukryta kraina?
Wyobraźcie sobie, że macie magiczną różdżkę, dzięki której przeniesiecie się do Ukrytej Krainy - magicznej wystawy kulturalnej dla dzieci.

Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu (wystawa interaktywna dla najmłodszych) dla dzieci i ich rodziców zlokalizowana w okolicach Portu Pasażerskiego w Kołobrzegu, w której na ponad 400m2 znajduje się świat pełen magii. Dzięki magicznej różdżce, którą otrzymacie na czas zwiedzania będziecie w stanie ożywić ten świat i poznać bliżej postacie w nim mieszkające.
W naszej Krainie mieszkają m.in. zabawny Pan Wiewiór, olbrzymi 5 metrowy krokodyl Zębuś, rozmaite wróżki, skrzaty i krasnale.

W Ukrytej Krainie za każdym rogiem czeka na najmłodszych przygoda z magiczną różdżką w dłoni a jednocześnie to cenna lekcja biologii, eksploracji świata i przezwyciężania swoich lęków i negatywnych emocji.

Zapraszamy dzieci i dorosłych do Ukrytej Krainy, gdzie marzenia się spełniają.
Ukryta Kraina to wyjątkowa atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu - doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki.

Zastanawiasz się co warto zwiedzić i zobaczyć z dziećmi w Kołobrzegu? Szukałeś atrakcje Kołobrzeg? Doskonale trafiłeś. Odwiedź nas i przeżyj niezwykłą, magiczną przygodę w Kołobrzegu. Zobacz niezwykłe atrakcje Kołobrzeg z dziećmi.

Atrakcje Ukrytej krainy

Magiczna różdżka

Ma ona niezwykłą moc. To dzięki niej będziecie w stanie zaczarować różne postacie w Ukrytej Krainie i wejść z nimi w interakcje. To ona potrafi otwierać tajemne wrota. Różdżka pomoże Wam odnaleźć baśniowych Bohaterów podczas eksploracji Ukrytej Krainy. Dzięki magicznej różdżce oraz zaklęciu "Hokus Pokus, Abrakadabra" staniecie się Czarodziejami i nabędziecie moc prawdziwych Magów!

Interaktywne postacie

Ukrytą Krainę zamieszkuje wiele przedziwnych i zabawnych stworzeń. Mieszka w nim m.in. Pan Wiewiór, który uwielbia masło orzechowe, z kolei Pani Mysz zaprosi was na filiżankę herbatki a Dzika Małpka spłata Wam małpie figle. Są tu również krasnale, wróżki i ogromny 5 metrowy krokodyl Zębuś z bolącym zębem.
Dzięki posiadaniu magicznej różdżki będziecie w stanie je wszystkie ożywić i poznać bliżej.

Żywe zwierzęta

Naszą krainę zamieszkuje także wiele niezwykłych żywych stworzeń m.in. zaczarowane i niezwykle przyjaźnie nastawione do ludzi białe króliki miniaturki "Baranki", prehistoryczne aksolotle - wodne smoki, złote rybki, ślimaki olbrzymy Achatina czy gekony lamparcie.
Odwiedź Ukrytą Krainę i poznaj mieszkające w nim stworzenia traktując wizytę jako świetną zabawę a jednocześnie żywą, ciekawą lekcje biologii.

Zaczarowany świat

Na ponad 400m2 powstał magiczny świat pełen przygód i niespodzianek dla całej rodziny. Zabawa polega na zwiedzaniu zaczarowanego świata Ukrytej Krainy z różdżką w dłoni i poznawaniu jej mieszkańców. Czekają na Was liczne zakamarki, tajemne przejścia czy niezwykłe ścieżki z wieloma niespodziankami.
Jesteście gotowi na odkrywanie zaczarowanego świata?

Wspólna zabawa

Poznawanie Ukrytej Krainy w Kołobrzegu, razem ze swoim dzieckiem to doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki. Zachęcamy rodziców do odegrania roli przewodników w trakcie podróży przez nasz zaczarowany świat oraz zachęcania dziecka do eksploracji, tłumaczenia i zwracania uwagi na szczegóły.

Kołobrzeg z dzieckiem? Atrakcje Kołobrzeg? Poznaj z dzieckiem Ukrytą Krainę - wyjątkową atrakcje dla dzieci Kołobrzeg.

Aktualności

Atrakcje w Kołobrzegu dla dzieci - ciekawostki, top lista atrakcji

30.03.2020

Co warto zobaczyć w Kołobrzegu?

Niegdyś do Kołobrzegu przyjeżdżano wyłącznie w sezonie letnim. Piękne piaszczyste plaże, morze, molo, falochron, nowoczesny port i ogrom przeróżnych miejsc noclegowych zachęcały rzesze turystów do tłumnego odwiedzania tego historycznego miasta. Dziś jednak Kołobrzeg docen

Parki rozrywki w Kołobrzegu - gdzie się wybrać z dziećmi

18.03.2020

Parki rozrywki w Kołobrzegu, lunaparki, inaczej wesołe miasteczka, czy też rollercoaster stają się coraz bardziej popularne w Polsce i przybywa ich niemal z roku na rok. W Kołobrzegu niestety nie ma jeszcze ani jednego typowego wesołego mias

Nietypowe atrakcje Kołobrzeg - co robić z dziećmi i całą rodziną

01.03.2020

Nietypowe atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu 


Hotel, plaża, park, basen, sala zabaw, coś pysznego do jedzenia, a potem od początku: hotel, plaża, park, basen, sala zabaw. Tak zazwyczaj wyglądają wyjazdy na wakacje rodzin z dziećmi. Oczywiście takie leniwe dni są bardzo potrzebne, szczególnie gdy na co dzi

Gdzie nas szukać?

Ukryta Kraina znajduje się 10 metrów od schodów i głównej ulicy prowadzącej do portu czyli ul. Towarowa. 100m od Latarni (Port Pasażerski)

Kołobrzeg z dzieckiem

Odwiedź również Miasto Myszy Muzeum 6D