CENY BILETÓW:

Bilet normalny: 21 zł/osoba
Bilet ulgowy: 18 zł/osoba (dzieci do lat 15)
Bilet rodzinny: 18 zł/osoba (bilet przeznaczony dla osób z minimum 1 dzieckiem)
Bilet grupowy: 15 zł/osoba (powyżej 15 osób do 15 roku życia. 1 Opiekun gratis)

WAŻNE INFORMACJE:
Dzieci poniżej 3 lat - bezpłatnie. Nie dotyczy grup.

* Średni czas zwiedzania Ukrytej Krainy wynosi 30-45 minut (w zależności od Państwa tempa zwiedzania)
** Płatność możliwa wyłącznie gotówką lub kartą płatniczą VISA/Mastercard.
*** Ze względu na charakter naszego miejsca nie ma możliwości poruszania się po Ukrytej Kranie z wózkiem dziecięcym. W przypadku zwiedzania z dziećmi poniżej 3 roku życia wózek może zostać "zaparkowany" przy stanowisku kasy. Niemowlaki mogą zwiedzać Ukrytą Krainę będąc na rękach Opiekuna.
**** Osoby niepełnosprawne: ze względu na specyfikę Ukrytej Krainy (przejścia po pieńkach, schody, mostki itd.) nie ma możliwości poruszania się po Ukrytej Krainie wózkiem inwalidzkim. W przypadku osób z niepełnosprawnością ruchową prosimy mieć to na uwadze.
***** Toaleta: Najbliższa toaleta ogólnodostępna (bezpłatna) znajduje się 200m od Ukrytej Krainy przy Latarni Morskiej. Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na specyfikę naszego miejsca - labirynt z komnatami, nie ma możliwości podczas zwiedzania skorzystania z wc.
****** Bilet rodzinny dotyczy osób z dziećmi do 15 roku życia.
******* Nie prowadzimy rezerwacji dla gości indywidualnych. Rezerwacja jest przeznaczona jedynie dla grup zorganizowanych.


Regulamin Ukrytej Krainy:  
Regulamin Ukrytej Krainy przy ul. Obrońców Westerplatte 18E w Kołobrzegu (zwany dalej Regulamin) został stworzony dla zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z obiektu jakim jest Ukryta Kraina. Priorytetem Ukrytej Krainy jest dbałość o miłe i bezpiecznie spędzony czas przez naszych Klientów.      
1. Obiekt "UKRYTA KRAINA" przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 16 rok życia. Osoby poniżej tego wieku mogą zwiedzać nasz obiekt tylko pod opieką osoby pełnoletniej.
2. Kamery transmitujące obraz służą do nadzorowania przebiegu przejścia oraz zapewnieniu bezpieczeństwa. Materiały te nie będą wykorzystywane w innych celach.  
3. Na terenie obiektu kategorycznie zabrania się:  a) palenia tytoniu i używania ognia,  b) spożywania alkoholu,  c) niszczenia oraz zabierania rekwizytów.  
4. Korzystanie z obiektu nie jest zalecane :  a) kobietom w ciąży  b) osobom z zaburzeniami ruchu i równowagi  c) osobom z chorobami układu krążenia i serca  d) osobom cierpiącym na lęk przed ciemnymi i małymi pomieszczeniami  e) osobom cierpiącym na epilepsję  f) osobom z innymi przeciwwskazaniami zdrowotnymi.  
5. Nie obsługujemy osób będących pod wpływem :  a) alkoholu  b) narkotyków  c) innych środków odurzających  
6. Obsługa Ukrytej Krainy nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.  
7. Ukryta Kraina nie odpowiada za wypadki spowodowane nie przestrzeganiem regulaminu i nie stosowaniem się do zaleceń obsługi.  
8. Osoby nie stosujące się do niniejszego regulaminu mogą zostać pozbawione prawa do dalszego korzystania z atrakcji obiektu.  
9. Płatność dokonywana jest gotówką lub kartą przed wejściem do Ukrytej Krainy.  
10. Płatność za bilet jest równoznaczny jest z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.  
11. Przychodząc do Ukrytej Krainy prosimy o zabranie ze sobą dużo uśmiechu i dystansu do świata.  
Życzymy dobrej zabawy!     


Zapraszamy dzieci i dorosłych do Ukrytej Krainy, gdzie marzenia się spełniają. Ukryta Kraina Kołobrzeg to wyjątkowa atrakcja dla dzieci - doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki.

Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć w Kołobrzegu? A może po prostu szukałeś atrakcje Kołobrzeg? Odwiedź już dziś naszą krainę z całą rodzinę i odkryj Kołobrzeg z innej strony. 

Kołobrzeg atrakcje turystyczne - starówka i porty

Kołobrzeg - atrakcje turystyczne to także Stare Miasto, porty, promenada i latarnia morska. Średniowieczna starówka w Kołobrzegu niezmiennie zachwyca swym urokiem. Warto przespacerować się zwłaszcza ulicami: Duboi, Mariacką, Ratuszową, Wąską i Kamienną. Wśród zabytków na uwagę zasługuje Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Ratusz, Katedra, Baszty, fontanna w kształcie globu ziemskiego. W Kołobrzegu znajduje się także Skansen Morski i Muzeum Oręża Polskiego. W skansenie obejrzeć można okręty wojskowe, wyeksponowane bezpośrednio na lądzie. Atrakcje w Kołobrzegu to również ciekawe obiekty kulturowe. Jednym z nich jest Pałac Braunschweigów. Eksponaty w nim prezentowane nawiązują do dziejów rozwoju miasta. W mieście Kołobrzeg atrakcje turystyczne są bardzo zróżnicowane. Wzdłuż promenady zaaranżowano bogatą sieć usługowo - gastronomiczną. W tym miejscu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Do odwiedzin zachęca nastrojowa latarnia morska, która funkcjonuje już od lat 60. XVII wieku. Miasto Kołobrzeg to również stare miasto portowe. Co ciekawe, zwiedzić można aż trzy porty: port handlowo-rybacki (pasażerski), przystań żeglugi oraz port Marynarki Wojskowej. W porcie wojskowym na uwagę zasługują statki floty! Również port pasażerski to miejsce bardzo atrakcyjne dla turystów. Cumują tam statki pasażerskie, w tym jeden kursujący do Bornholmu. Na uwagę rodziców podróżujących z dziećmi zasługuje zwłaszcza okolica wspomnianego portu pasażerskiego. Najciekawsze atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu zlokalizowane są właśnie tam! Jedna z nich, mieści się w podziemiach portu! Fani żeglugi powinni przespacerować się w stronę Mariny Solnej, gdzie podziwiać można ekskluzywne jachty. 

Kołobrzeg dla dzieci - pobyt dla zdrowia i zabawa

Kołobrzeg dla dzieci - w Kołobrzegu już w pierwszych latach rozwoju uzdrowiska pomyślano o dzieciach. W latach 50. ubiegłego wieku powstało sanatorium "Słoneczko", które prowadzi działalność do dzisiaj. W całej dzielnicy uzdrowiskowej dostępne są zabiegi medyczne i rozrywki dla dzieci. Przyjmowani są zwłaszcza najmłodsi cierpiący na różnego rodzaju alergie, w tym astmę. Kołobrzeg dla dzieci to nie tylko leczenie, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i kąpiele w morzu. To także moc atrakcji! Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu nie ograniczają się do zajęć sportowych, straganów z zabawkami, pyszności serwowanych wzdłuż wybrzeża. Usługodawcy zadbali, by Kołobrzeg stał się dla dzieci miejscem zabawy rozwojowej, kreatywnej, oryginalnej. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na Ukrytą Krainę, muzeum dla dzieci 6D oraz Miasto Myszy. Miasto Myszy to jedyne takie miejsce na świecie, a Muzeum 6D to ewenement w skali Europy. Koniecznie dowiedz się więcej na temat tych atrakcji dla dzieci w Kołobrzegu.