TOP Hotele dla dzieci i rodzin w Kołobrzegu

Kołobrzeg to wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu. Nie bez powodu to miejsce pokochali turyści ze wszystkich zakątków Polski. Także rodziny podróżujące z dziećmi chętnie wybierają właśnie Kołobrzeg na miejsce wakacyjnych i weekendowych wyjazdów. Wszystko za sprawą bogatej infrastruktury i tego, że w mieście znajduje się wiele miejsc skrojonych właśnie z myślą o dzieciach: wystarczy wspomnieć tu wyjątkowe Miasto Myszy, Muzeum 6D czy też Ukrytą Krainę. Także sama tkanka miasta skrywa w sobie wiele punktów, które nasze dzieci chętnie odwiedzą: piękna parki miejskie, molo, latarnia morska, port dający możliwość podziwiana statków i odbycia morskich wycieczek oraz kołobrzeska starówka. Nie bez znaczenia jest tu także kwestia uzdrowiskowego charakteru miasta, na którą z pewnością rodzice zwracają uwagę w momencie wyboru miejsca rodzinnej podróży.

Ogromnym atutem Kołobrzegu dla rodzin podróżujących z dziećmi jest także rozbudowana infrastruktura noclegowa w mieście. Każdy znajdzie tu coś dostosowanego do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Są tu zarówno pensjonaty, jak i prywatne apartamenty, a także wiele hoteli o różnym standardzie i w różnych przedziałach cenowych.
Wybierając się na wakacyjny wyjazd z dziećmi warto rozważyć rezerwację pobytu w lepszym obiekcie, który będzie oferować nam dodatkowe atrakcje i udogodnienia stworzone właśnie z myślą o naszych pociechach. Dzięki temu zyskamy pewność, że niezależnie od pogody i zaplanowanych atrakcji już sam pobyt w hotelu będzie stanowił sam w sobie ciekawe doświadczenie. Wybór odpowiedniego hotelu może być także istotny z perspektywy komfortu wypoczynku rodziców. Obecność wielu atrakcji na miejscu, sal zabaw, basenu lub też możliwość oddania dzieci pod opiekę hotelowych animatorów, którzy zorganizują im czas w formie ciekawych rozrywek i zabaw sprawia, że urlop stanie się przyjemniejszy także dla rodziców, którzy będą mieli chwilę relaksu dla siebie i możliwość oderwania się podczas urlopu choć na chwilę od rodzicielskich obowiązków.
Duże znaczenie ma także lokalizacja obiektu. Bliskość hotelu względem morza oraz kluczowych atrakcji, które planujemy w mieście odwiedzić jest szczególnie istotną w przypadku rodzin podróżujących z większą ilością dzieci lub z maluchami i chcą postawić na wygodę własną oraz komfort dzieci.

Aby ułatwić Wam wybór właściwego miejsca prezentujemy listę pod nazwą TOP hotele dla dzieci w Kołobrzegu.

1.Shuum Boutique Wellness Hotel
To wyjątkowe miejsce. Hotel o charakterze butikowym, w którym możecie się rozgościć i odpocząć. Jego ogromnym atutem jest położenie zaledwie 70 metrów o d szerokiej piaszczystej plaży Od hotelu dzieli ją tylko pas zieleni. Do cennych dla dzieci atrakcji miasta takich jak kołobrzeskie molo czy też latarnia dzieli hotel jedynie spacer promenadą. Strefa basenowa hotelu ucieszy zarówno rodziców, jak i dzieci. To bez wątpienia wspaniałe miesjca na rodzinny wypoczynek.

2. Diune Hotel & Resort by Zdrojowa.
To kolejny z przyjaznych pod względem staandardu kołobrzeskich hoteli przyjaznych dzieciom. Miejsce zapewnia przyjazne warunki dla rodzin oraz wiele przydatnych udogodnień, które sprawią, że pobyt będzie wyjątkowy. Kids Klub, oraz brodzik dla dzieci – to tylko część udogodnień stworzonych tu z myślą o rodzinach. Ogromnym atutem tego miejsca jest bogata oferta animacji. Wykwalifikowana kadra animatorów sprawi, że rodzice będą mogli bez problemu i ze spokojną głową oddać pod ich opiekę swoje dzieci, a samemu zrelaksować się w strefie spa luc też hotelowej restauracji, smakując specjałów, które wyszły spod ręki hotelowego szefa kuchni. Hotel oddaje gościom do dyspozycji basen kryty, dużym atutem są także smaczne i zróżnicowane śniadania. To wszystko elementy zapewniając przyjemne miejsce wytchnienia w trakcie męczącego dnia. Znajduje się w okolicy ciekawych miejsc takich jak Ratusz Miejski Kołobrzeg czy też Bazylika konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Molo w Kołobrzegu, Pomnik Sanitariuszki oraz Parkiem im. Stefana Żeromskiego.

3. Hotel New Skanpol.
To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych obiektów w Kołobrzegu. Istnieje od 50 lat, znajduje się w centrum miasta, nieopodal malowniczego parku, a od morza dzieli go odległość, którą można pokonać w czasie 15-minutowego spaceru.
który od ponad 50 lat udziela gościny w centrum miasta, nieopodal malowniczego parku, 15 minut spacerem do morza. Nowoczesny basen ucieszy dzieci, natomiast bogaty wybór zabiegów spa pozwoli na przyjemne spędzenie czasu przez rodziców.

4. Hotel Senator.
To kolejny wybór świetny dla rodzin z dziećmi. Obsługa hotelowa dba o przyjazny nastrój. Infrastruktura hotelu przewiduje wiele przydatnych udogodnień. Sprzyjające relaksowi wyposażenie pokoi oraz hotelowy basen i restauracja sprawiają, że pobyt będzie bardzo przyjemny.

5. Aquarius Hotel spa.
To kolejny obiekt stworzony w duchu połączenia udogodnień dla całych rodzin oraz atrakcji i zabiegów dla dorosłych. Z myślą o dzieciach stworzono tu salę zabaw, jest basem z kulkami, przeprowadzane są zajęcia z animatorami, które w sezonie letnim organizowane są w hotelowym ogrodzie. Na zewnątrz znajduje się ogromny i ciekawie wyposażony plac zabaw. W obiekcie są rozrywki, które zainteresują dzieci, ale także pozwolą na wspólną zabawę dla całej rodziny – np. podczas gry w piłkarzyki.

Jedna odpowiedź do “TOP Hotele dla dzieci i rodzin w Kołobrzegu”

  1. Avatar for ukr345 ukr345 pisze:

    Polecamy Aquarius. Byliśmy tam już kilka razy. Ogólnie Kołobrzeg to mega dobra opcja na pobyt z dziećmi. Mnóstwo atrakcji jak Ukryta Kraina czy Miasto Myszy. Polecamy Kołobrzeg z dziećmi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *