Galerie Handlowe W Kołobrzegu

Zapewne żadna wyprawa się bez tego nie obędzie. Jeśli nie byłeś nigdy w Kołobrzegu to na pewno szukałeś w internecie informacji na ten temat wszystkich galerii Kołobrzeg. Mylę się? Chyba nie.

Jakie galerie handlowe znajdują się w Kołobrzegu?

Centrum Handlowe Albatros – ul. Koszalińska 36

Centrum Handlowe Albatros znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu przy drodze numer 11 prowadzącej do Koszalina. W pobliżu budynku znajduje się parking na ponad 300 aut oraz stacja benzynowa. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.W centrum handlowym największą uwagę przykuwa wielkopowierzchniowy hipermarket popularnej francuskiej sieci sklepów. Oprócz tego znajduje się wiele innych punktów sprzedaży znanych marek. Sklepy, które się tam znajdują: E.Leclerc, Komfort, RTV Euro AGD, CCC, Pepco, Shell, McDonald’s, Istanbuł Kebab, Tabacos, Tania Książka, Polsat Cyfrowy, Apteka Dr.Max, DantexOLGA, Kwiaciarnia.

Galeria Hosso Kołobrzeg – ul. Armii Krajowej 10

Galeria Hosso znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 10. Nie opodal znajduje się parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Muzeum Oręża Polskiego. Galeria usytuowana jest w niskim budynku. Elewacja budynku jest dość charakterystyczna bo zrobiona jest z czerwonej cegły. Budynek posiada bezpłatne toalety i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt także jest wyposażony w informacje dla klientów oraz liczne sklepy takie jak: CCC, Pepco, Big Star, Medicine, Diverse, Yes, Inmedio, Gatta, Natura, Blue Shadow, Bazaar.

Galeria Hosso Kołobrzeg – ul. Plac Ratuszowy 3

Galeria Handlowa Hosso znajduje się w centrum Kołobrzegu w pobliżu ratusza. Dla osób zmotoryzowanych dostępne są liczne miejsca parkingowe. Galeria Hosso to czteropiętrowe centrum handlowo-usługowe. W obiekcie dostępne są punkty informacyjne dla klientów, a do ich dyspozycji jest winda, ruchome schody i bezpłatne toalety. Budynek posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Sklepy jakie się tam znajdują to: House, Cropp, Gatta, Inmedio, Rossmann, Esotiq, Change Lingerie, Quiosque, Teletorium, 4F, City Sport, Funk’S’Soul. Wielkim uznaniem cieszy się restauracja SPHINX. Na terenie galerii znajdują się również punkty usługowe takie jak kantor wymiany walut, apteka czy bankomat.

Galeria Molo – ul. Rozdziewiczówny 1

Jest to mała galeria handlowa, w której znajduje się kilka sklepów i miejsc do zjedzenia. Nie posiada parkingu. Obiekt składa się z takich sklepów jak: drogeria Natura, 4F, Esotiq, Diverse, Wólczanka, Moodo, Melonik, Zapatero, ESOTIQ, 50 Style, sklepy spożywcze, fast food, pizzeria.

Podsumowanie

Zakupy w galeriach handlowych to z pewnością ulubiona rozrywka dla Ciebie (jeśli przeczytałeś ten artykuł to właśnie tak jest) i większości Polaków. Główną przyczyną popularności centrów handlowych stała się wygoda robienia zakupów, ponieważ wszystkie sklepy znajdują się w jednym miejscu i nie trzeba jeździć z miejsca do miejsca. Jeśli jesteś w Kołobrzegu to koniecznie odwiedź galerię jedną z powyższych i ciesz się zakupami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *